Digitus DK-2531-02 optikai LC-ST 50/125 2m kábel

Raktárkészlet: 0 db
Digitus DK-2531-02 optikai LC-ST 50/125 2m kábel
Kábel típusa : UTP/Fiber

Kábel csatlakozása (1) : Fiber Optic LC

Kábel csatlakozása (2) : Fiber Optic ST

Kábel funkciója : Összekötő

Kábel hossza : 2 m

Szín : Narancssárga
3 990 Ft
Kedvencekhez
Ajánlom
Nyomtat
Összehasonlítás
Kérdés a termékről
Hasonló termékek
Adatok
Hasonló termékek
Adatok
Gyártó
Digitus
Raktárkészlet
0 db
Cikkszám
dk253102-30670
Tömeg
150 g/db
Webáruház készítés